Przejdź do treści
Napisz do nas:  kontakt@majacademy.pl

Plany dietetyczne online

Plany dietetyczne to nieodzowny element współpracy z dietetykiem. Mogą mieć różne formy: jadłospisów z potrawami przydzielonymi na poszczególne dni oraz posiłki lub wielu propozycji na śniadanie, obiad, kolacje czy przekąski.  Forma planu dietetycznego zawsze powinna być ustalona indywidualnie z pacjentem z uwzględnieniem jego ewentualnych problemów zdrowotnych. Takie ustalenia są bardzo ważne i mogą zaważyć na powodzeniu przeprowadzanej dietoterapii- chociażby w przypadku refluksu czy insulinooporności ilość posiłków w ciągu dnia ma duże znaczenie.

Indywidualny plan dietetyczny powinien być dopasowany do:

 • umiejętności gotowania danej osoby
 • Ilości czasu, które pacjent jest w stanie wygospodarować na przygotowywanie posiłków
 • Aktualnie zdiagnozowanych problemów zdrowotnych
 • Indywidualnych preferencji żywieniowych pacjenta
 • Warto również wziąć pod uwagę przyzwyczajenia żywieniowe pacjenta, jeśli są one zgodne ze zdrowym odżywianiem

Im lepiej dostosowany do pacjenta indywidualny plan dietetyczny tym większe szanse powodzenia będzie miała cała dietoterapia.

Plany dietetyczne online

Na rynku dostępne są różne formy współpracy z dietetykiem i tym samym różne plany dietetyczne. Jedną z nich jest współpraca i plany dietetyczne online. Osoby zainteresowane mogą skorzystać ze współpracy z dietetykiem bez wychodzenia z domu. Jest to coraz bardziej popularna forma opieki dietetycznej dająca możliwość kontaktu ze specjalistami z każdej części kraju. Polacy mieszkający za granicą dzięki takiemu rozwiązaniu mogą również skorzystać z pomocy dietetyków pracujących w ich rodzimym kraju.

Oprócz stałej opieki, która obejmuje komponowanie jadłospisu, można również zamówić indywidualny plan dietetyczny. Takie plany dietetyczne online również są odpowiednio dopasowane do potrzeb pacjenta– ta opcja polecana jest osobom, które nie potrzebują dodatkowych porad i wsparcia ze strony dietetyka. Plany dietetyczne w tym przypadku również mogą przybierać różne formy zarówno w kwestii długości jadłospisu, jak i ilości posiłków.

Skontaktuj się już dziś!

Zależy nam na kontakcie z Tobą! Dlatego jeśli masz pytania, wątpliwości, temat do przegadania – wypełnij poniższy formularz. Odezwiemy się niezwłocznie.

  Zespół dietetyków
  Owoc w tle
  Tło

  Najpopularniejsze diety:

  Plan dietetyczny i treningowy- najlepsze połączenie

  W walce o zdrowie i sylwetkę warto rozważyć też połączenie- plan dietetyczny i treningowy. Na platformie MajAcademy znajdziesz wiele jadłospisów i treningów do wyboru, także dla osób mających różne problemy zdrowotne. Takie połączenie będzie idealnym rozwiązaniem dla osób chcących podejść kompleksowo do poprawy swojego zdrowia i kondycji. Warto w kwestii doboru odpowiedniego planu dietetycznego i treningu  poradzić się specjalistów, którzy będą w stanie dobrać je odpowiednio do Twojego aktualnego stanu zdrowia.

  Gotowe plany dietetyczne – dla kogo to dobre rozwiązanie?

  Gotowe plany dietetyczne to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą poprawić swoje zdrowie lub zmniejszyć masę ciała, ale nie wydawać na to większej kwoty. Gotowe plany dietetyczne są zwykle tańszą opcją niż współpraca czy indywidualne plany dietetyczne. Na platformie MajAcademy w cenie dostępu znajdziesz kilkadziesiąt planów dietetycznych dopasowanych pod różne dolegliwości oraz w różnych kalorycznościach.Plany dietetyczne

  Plan dietetyczny dla par

  Ciekawą opcją jest także plan dietetyczny dla par. Jest to fantastyczne rozwiązanie dla osób, które chcą wspólnie zawalczyć o swoje zdrowie i lepsze samopoczucie. Takie plany dietetyczne obejmują preferencje obydwu osób, są również skomponowane w taki sposób, żeby maksymalnie ułatwić wspólne przygotowanie posiłków. Wspólne dążenie do realizacji celów może być wspaniałym motywatorem dla wielu par.

  Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień w przeglądarce. Więcej informacji