Przejdź do treści
Napisz do nas:  kontakt@majacademy.pl
Zespół dietetyków

Poznaj ekspertów MajAcademy

MajAcademy, to nowoczesna platforma subskrypcyjna, z którą każdego dnia zadbasz o swoje zdrowie i wymarzoną sylwetkę!
Zespół ekspertów z zakresu dietetyki i kultury fizycznej zadba o to, abyś przy pomocy materiałów dostępnych w MajAcademy poprawił swoje wyniki badań, osiągnął wymarzone cele sylwetkowe, wypracował zdrowsze nawyki. Doskonale wiemy, że nieodłącznym elementem sukcesu jest motywacja… Dlatego, stając się klubowiczem MajAcademy, dostaniesz także dostęp do zamkniętej grupy, gdzie oprócz wsparcia specjalistów, które otrzymasz, wymienisz się też swoimi doświadczeniami i „przygodami” dietetycznymi z pozostałymi członkami.

Tło

Nasz zespół

Poznaj ludzi, którzy pomogą Ci osiągnąć wyznaczony cel

Założycielka MajAcademy

Roksana Środa

Nazywam się Roksana Środa i jestem dietetyczką kliniczną – z doświadczeniem i sukcesami na swoim zawodowym koncie! Stworzyłam MajAcademy z myślą o Tobie, abyś wszystkie niezbędne dla siebie materiały znalazł w jednym miejscu. Zapraszam – dołącz do nas i dbaj o swoje zdrowie każdego dnia!

Owoc w tle

Tło
Tło

Najnowsze wpisy

Baza wiedzy czyli blog

Dieta South Beach
Dieta

Dieta South Beach

Dieta South Beach, a inaczej dieta plaż południowych, to model żywienia, którego celem jest nie tylko utrata zbędnych kilogramów, ale przede wszystkim poprawa stanu zdrowia. Ma ona na celu poprawę profilu lipidowego krwi oraz uregulowanie gospodarki glukozowo-insulinowej. Dieta plaż południowych została opracowana przez kardiologa, dr Arthura Agatstona i zyskuje coraz większą popularność. Na czym polega dieta south beach? Czy dieta plaż południowych jest zdrowa?
czytaj artykuł
Proste dania dietetyczne
Dieta

Proste dania dietetyczne

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób zwraca uwagę na swoje zdrowie i dietę, starając się wprowadzać do swojego jadłospisu bardziej zdrowe i dietetyczne posiłki. Jednak wiele osób uważa, że zdrowa dieta musi być skomplikowana oraz wymagająca dużo czasu i wiedzy kulinarnej. Nic bardziej mylnego! W tym artykule przedstawimy kilka smacznych, a jednocześnie prostych dań dietetycznych, które można przygotować w domu w zaledwie kilka minut.
czytaj artykuł
Dieta makrobiotyczna
Dieta

Dieta makrobiotyczna

Dieta makrobiotyczna to jedna z wielu diet roślinnych, które zyskują na popularności w dzisiejszych czasach. Dieta makrobiotyczna opiera się na zasadach chińskiej medycyny, a dokładniej polega na rozdziale pokarmów na produkty Yin i Yang. Zwolennicy tej diety żyją w przekonaniu, że zarówno ilość, jak i jakość tego, co spożywamy wpływa na nasze życie, nie tylko w kontekście zdrowia i samopoczucia, ale także w kontekście ogólnie pojętego szczęścia. Na czym polega dieta makrobiotyczna? Jakie są zasady diety makrobiotycznej? Czy dieta makrobiotyczna jest zdrowa?
czytaj artykuł
Dieta 1000 kcal
Dieta

Dieta 1000 kcal

Dieta 1000 kcal to dieta niskokaloryczna inaczej zwana ubogoenergetyczną. Dieta 1000 kalorii ma zastosowanie podczas redukcji masy ciała u osób z nadwagą oraz otyłością. Dieta ta poleca na spożywaniu 1000 kcal dziennie.
czytaj artykuł
Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień w przeglądarce. Więcej informacji