Przejdź do treści
Napisz do nas:  kontakt@majacademy.pl
Zespół dietetyków

Poznaj ekspertów MajAcademy

MajAcademy, to nowoczesna platforma subskrypcyjna, z którą każdego dnia zadbasz o swoje zdrowie i wymarzoną sylwetkę!
Zespół ekspertów z zakresu dietetyki i kultury fizycznej zadba o to, abyś przy pomocy materiałów dostępnych w MajAcademy poprawił swoje wyniki badań, osiągnął wymarzone cele sylwetkowe, wypracował zdrowsze nawyki. Doskonale wiemy, że nieodłącznym elementem sukcesu jest motywacja… Dlatego, stając się klubowiczem MajAcademy, dostaniesz także dostęp do zamkniętej grupy, gdzie oprócz wsparcia specjalistów, które otrzymasz, wymienisz się też swoimi doświadczeniami i „przygodami” dietetycznymi z pozostałymi członkami.

Tło

Nasz zespół

Poznaj ludzi, którzy pomogą Ci osiągnąć wyznaczony cel

Założycielka MajAcademy

Roksana Środa

Nazywam się Roksana Środa i jestem dietetyczką kliniczną – z doświadczeniem i sukcesami na swoim zawodowym koncie! Stworzyłam MajAcademy z myślą o Tobie, abyś wszystkie niezbędne dla siebie materiały znalazł w jednym miejscu. Zapraszam – dołącz do nas i dbaj o swoje zdrowie każdego dnia!

Owoc w tle

Karolina Lubas

Karolina Lubas

Dietetyczka kliniczna
Magdalena Zając

Magdalena Zając

Dietetyczka kliniczna

Karolina Nowicka

Ekspertka od oszczędzania

Marysia Sygut

Dietetyczka kliniczna
Owoc w tle
Tło
Tło

Najnowsze wpisy

Baza wiedzy czyli blog

Dieta tęczowa
Dieta

Dieta tęczowa

Tęczowa dieta – dieta, która zakłada jedzenie jak największej ilości kolorowych produktów spożywczych – najlepiej warzyw i owoców. Każdego należy jeść produkty w innym kolorze. Oprócz owoców i warzyw dieta zakłada spożywanie niewielkiej ilości produktów białkowych takich jak mięso, ryby czy produktów zbożowych.
czytaj artykuł
Dieta alkaliczna / zasadowa
Dieta

Dieta alkaliczna / zasadowa

Dieta alkaliczna to sposób żywienia, który zakłada stosunek spożywania produktów o charakterze zasadowym do produktów o charakterze kwasowym. Ma na celu przywrócenie prawidłowego funkcjonowania organizmu oraz utratę zbędnych kilogramów.
czytaj artykuł
Dieta peskatariańska
Dieta

Dieta peskatariańska

Najpopularniejszym trendem żywieniowym ostatnich lat jest ograniczanie mięsa w diecie. Istnieje wiele diet, w których nie spożywa się mięsa – jedną z nich jest dieta peskatariańska. Czy brak mięsa zawsze oznacza wegetarianizm? Przekonaj się, czytając poniższy artykuł!
czytaj artykuł
Dieta wolumetryczna – nowy przełom w odchudzaniu?
Dieta

Dieta wolumetryczna – nowy przełom w odchudzaniu?

W dzisiejszym zabieganym świecie wiele osób boryka się z problemem utrzymania odpowiedniej wagi i zdrowego stylu życia. Dieta wolumetryczna jest jednym z podejść, które pozwala skutecznie stracić na wadze, jednocześnie ciesząc się pełnym żołądkiem. W tym artykule przyjrzymy się bliżej diecie wolumetrycznej, dowiemy się, czym jest i jakie korzyści może przynieść stosowanie diety wolumetrycznej.
czytaj artykuł
Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień w przeglądarce. Więcej informacji