Przejdź do treści
Napisz do nas:  kontakt@majacademy.pl
Zespół dietetyków

Poznaj ekspertów MajAcademy

MajAcademy, to nowoczesna platforma subskrypcyjna, z którą każdego dnia zadbasz o swoje zdrowie i wymarzoną sylwetkę!
Zespół ekspertów z zakresu dietetyki i kultury fizycznej zadba o to, abyś przy pomocy materiałów dostępnych w MajAcademy poprawił swoje wyniki badań, osiągnął wymarzone cele sylwetkowe, wypracował zdrowsze nawyki. Doskonale wiemy, że nieodłącznym elementem sukcesu jest motywacja… Dlatego, stając się klubowiczem MajAcademy, dostaniesz także dostęp do zamkniętej grupy, gdzie oprócz wsparcia specjalistów, które otrzymasz, wymienisz się też swoimi doświadczeniami i „przygodami” dietetycznymi z pozostałymi członkami.

Tło

Nasz zespół

Poznaj ludzi, którzy pomogą Ci osiągnąć wyznaczony cel

Założycielka MajAcademy

Roksana Środa

Nazywam się Roksana Środa i jestem dietetyczką kliniczną – z doświadczeniem i sukcesami na swoim zawodowym koncie! Stworzyłam MajAcademy z myślą o Tobie, abyś wszystkie niezbędne dla siebie materiały znalazł w jednym miejscu. Zapraszam – dołącz do nas i dbaj o swoje zdrowie każdego dnia!

Owoc w tle

Tło
Tło

Najnowsze wpisy

Baza wiedzy czyli blog

Jaka dieta przy dnie moczanowej?
Dieta

Jaka dieta przy dnie moczanowej?

Dna moczanowa, to choroba, która niezwykle często pojawiała się wśród członków rodzin królewskich i nadal dotyka wiele osób na całym świecie. Bardzo często jest mylona z innymi dolegliwościami, ponieważ występuje głównie w obrębie różnych stawów – nietrudno więc pomylić ją z reumatyzmem czy chorobami zwyrodnieniowymi stawów.
czytaj artykuł
Jaka dieta po usunięciu woreczka żółciowego?
Dieta, Przewód pokarmowy

Jaka dieta po usunięciu woreczka żółciowego?

Woreczek żółciowy to pospolita nazwa narządu jakim jest pęcherzyk żółciowy. Jest on jednym z elementów układu pokarmowego, umiejscowionym w okolicy wątroby. Głównym jego zadaniem jest wytwarzanie i zagęszczanie żółci, która później wykorzystywana jest w procesie trawienia tłuszczu. Mimo że woreczek żółciowy jest niewielki, to pełni bardzo istotną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu i sam narażony jest na powstanie schorzeń o różnym stopniu nasilenia. Niektóre z nich mogą nawet prowadzić do śmierci. Jaką rolę pełni woreczek żółciowy? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z woreczkiem żółciowym? Jaka jest dieta po wycięciu woreczka żółciowego?
czytaj artykuł
Jaka dieta na płaski brzuch?
Dieta, Odchudzanie

Jaka dieta na płaski brzuch?

Dietetycy często słyszą słowa „Chcę mieć wreszcie płaski brzuch!”. Na forach internetowych czytamy „Jak szybko schudnąć z brzucha?” lub „Jaka jest najlepsza dieta na płaski brzuch?”. W tym artykule dowiesz się, czy istnieje idealna dieta na płaski brzuch. Zapraszamy do lektury!
czytaj artykuł
Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień w przeglądarce. Więcej informacji