Przejdź do treści
Napisz do nas:  kontakt@majacademy.pl

Polecane artykuły

Jaka dieta przy SIBO
Dieta, Przewód pokarmowy

Jaka dieta przy SIBO

SIBO, czyli przerost bakteryjny jelita cienkiego jest coraz powszechniejszym problemem wśród naszych pacjentów. Dotyka zarówno kobiet, jak i mężczyzn w różnym wieku. Niestety, na SIBO chorują również dzieci. Problem zaburzeń jelitowych jest ogromny i z każdym tygodniem zgłasza się do Nas coraz więcej osób, które potrzebują pomocy.
czytaj artykuł
Owoc w tle

Pozostałe artykuły

Jaka dieta przy dnie moczanowej?
Dieta

Jaka dieta przy dnie moczanowej?

Dna moczanowa, to choroba, która niezwykle często pojawiała się wśród członków rodzin królewskich i nadal dotyka wiele osób na całym świecie. Bardzo często jest mylona z innymi dolegliwościami, ponieważ występuje głównie w obrębie różnych stawów - nietrudno więc pomylić ją z reumatyzmem czy chorobami zwyrodnieniowymi stawów.
czytaj artykuł
Jaka dieta po usunięciu woreczka żółciowego?
Dieta, Przewód pokarmowy

Jaka dieta po usunięciu woreczka żółciowego?

Woreczek żółciowy to pospolita nazwa narządu jakim jest pęcherzyk żółciowy. Jest on jednym z elementów układu pokarmowego, umiejscowionym w okolicy wątroby. Głównym jego zadaniem jest wytwarzanie i zagęszczanie żółci, która później wykorzystywana jest w procesie trawienia tłuszczu. Mimo że woreczek żółciowy jest niewielki, to pełni bardzo istotną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu i sam narażony jest na powstanie schorzeń o różnym stopniu nasilenia. Niektóre z nich mogą nawet prowadzić do śmierci. Jaką rolę pełni woreczek żółciowy? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z woreczkiem żółciowym? Jaka jest dieta po wycięciu woreczka żółciowego?
czytaj artykuł
Jaka dieta na płaski brzuch?
Dieta, Odchudzanie

Jaka dieta na płaski brzuch?

Dietetycy często słyszą słowa „Chcę mieć wreszcie płaski brzuch!”. Na forach internetowych czytamy „Jak szybko schudnąć z brzucha?” lub „Jaka jest najlepsza dieta na płaski brzuch?”. W tym artykule dowiesz się, czy istnieje idealna dieta na płaski brzuch. Zapraszamy do lektury!
czytaj artykuł
Kalendarz adwentowy i nowe wyzwanie MajAcademy
Dieta, Trening

Kalendarz adwentowy i nowe wyzwanie MajAcademy

Kalendarz adwentowy dla większości z Nas kojarzy się ze słodkościami. Każdego dnia odsłaniasz kolejne okienko, a pod nim kryje się czekoladka. Czasy dzieciństwa! Teraz to pojęcie staje się coraz bardziej popularne i z roku na rok pojawia się coraz więcej opcji kalendarza adwentowego, dostępnego w sklepach, drogeriach, cukierniach albo on-line. Możesz odliczać do świąt, a jednocześnie - obdarowywać siebie lub bliskie osoby codziennie nowym prezentem. Mogą to być kosmetyki, słodkości, bony podarunkowe i wiele innych.
czytaj artykuł
Czy szybkie odchudzanie jest zdrowe?
Odchudzanie

Czy szybkie odchudzanie jest zdrowe?

Temat odchudzania pojawia się często w wśród ludzi, w mediach społecznościowych, a nawet podczas rozmów przy rodzinnym stole. Dążymy do jak najlepszej i atrakcyjnej sylwetki, a jako klucz do jej uzyskania uznajemy diety odchudzające i/lub aktywność fizyczną. Niestety w większość “magiczne” sposoby dietetyczne powtarzane wśród ludzi nie zawsze są skuteczne, a co więcej mogą nawet prowadzić do negatywnych zmian w naszym organizmie, których początkowo nie jesteśmy świadomi.
czytaj artykuł
Tło
Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień w przeglądarce. Więcej informacji