Przejdź do treści
Napisz do nas:  kontakt@majacademy.pl

Polecane artykuły

Jaka dieta przy SIBO
Dieta, Przewód pokarmowy

Jaka dieta przy SIBO

SIBO, czyli przerost bakteryjny jelita cienkiego jest coraz powszechniejszym problemem wśród naszych pacjentów. Dotyka zarówno kobiet, jak i mężczyzn w różnym wieku. Niestety, na SIBO chorują również dzieci. Problem zaburzeń jelitowych jest ogromny i z każdym tygodniem zgłasza się do Nas coraz więcej osób, które potrzebują pomocy.
czytaj artykuł
Owoc w tle

Pozostałe artykuły

Dieta South Beach
Dieta

Dieta South Beach

Dieta South Beach, a inaczej dieta plaż południowych, to model żywienia, którego celem jest nie tylko utrata zbędnych kilogramów, ale przede wszystkim poprawa stanu zdrowia. Ma ona na celu poprawę profilu lipidowego krwi oraz uregulowanie gospodarki glukozowo-insulinowej. Dieta plaż południowych została opracowana przez kardiologa, dr Arthura Agatstona i zyskuje coraz większą popularność. Na czym polega dieta south beach? Czy dieta plaż południowych jest zdrowa?
czytaj artykuł
Proste dania dietetyczne
Dieta

Proste dania dietetyczne

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób zwraca uwagę na swoje zdrowie i dietę, starając się wprowadzać do swojego jadłospisu bardziej zdrowe i dietetyczne posiłki. Jednak wiele osób uważa, że zdrowa dieta musi być skomplikowana oraz wymagająca dużo czasu i wiedzy kulinarnej. Nic bardziej mylnego! W tym artykule przedstawimy kilka smacznych, a jednocześnie prostych dań dietetycznych, które można przygotować w domu w zaledwie kilka minut.
czytaj artykuł
Dieta makrobiotyczna
Dieta

Dieta makrobiotyczna

Dieta makrobiotyczna to jedna z wielu diet roślinnych, które zyskują na popularności w dzisiejszych czasach. Dieta makrobiotyczna opiera się na zasadach chińskiej medycyny, a dokładniej polega na rozdziale pokarmów na produkty Yin i Yang. Zwolennicy tej diety żyją w przekonaniu, że zarówno ilość, jak i jakość tego, co spożywamy wpływa na nasze życie, nie tylko w kontekście zdrowia i samopoczucia, ale także w kontekście ogólnie pojętego szczęścia. Na czym polega dieta makrobiotyczna? Jakie są zasady diety makrobiotycznej? Czy dieta makrobiotyczna jest zdrowa?
czytaj artykuł
Dieta 1000 kcal
Dieta

Dieta 1000 kcal

Dieta 1000 kcal to dieta niskokaloryczna inaczej zwana ubogoenergetyczną. Dieta 1000 kalorii ma zastosowanie podczas redukcji masy ciała u osób z nadwagą oraz otyłością. Dieta ta poleca na spożywaniu 1000 kcal dziennie.
czytaj artykuł
Dieta norweska
Dieta

Dieta norweska

Czy słyszałeś/-aś kiedykolwiek o diecie norweskiej? A może aktualnie na niej przebywasz albo zastanawiasz się czy warto spróbować? Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie są zasady diety norweskiej, jakie są jej efekty i wpływ na zdrowie to przeczytaj dalszą część artykułu.
czytaj artykuł
Dieta paleo
Dieta

Dieta paleo

Dieta paleo zaczęła być „sławna” od momentu publikacji książki Waltera Voegtlina w 1975 roku, który uważał, że dieta przodków jest zdecydowanie zdrowsza i bardziej odżywcza od współczesnej diety. A czy faktycznie tak jest? Przekonajmy się
czytaj artykuł
Tło
Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień w przeglądarce. Więcej informacji