Przejdź do treści
Napisz do nas:  kontakt@majacademy.pl

Polecane artykuły

Jaka dieta przy SIBO
Dieta, Przewód pokarmowy

Jaka dieta przy SIBO

SIBO, czyli przerost bakteryjny jelita cienkiego jest coraz powszechniejszym problemem wśród naszych pacjentów. Dotyka zarówno kobiet, jak i mężczyzn w różnym wieku. Niestety, na SIBO chorują również dzieci. Problem zaburzeń jelitowych jest ogromny i z każdym tygodniem zgłasza się do Nas coraz więcej osób, które potrzebują pomocy.
czytaj artykuł
Owoc w tle

Pozostałe artykuły

Dieta tęczowa
Dieta

Dieta tęczowa

Tęczowa dieta - dieta, która zakłada jedzenie jak największej ilości kolorowych produktów spożywczych - najlepiej warzyw i owoców. Każdego należy jeść produkty w innym kolorze. Oprócz owoców i warzyw dieta zakłada spożywanie niewielkiej ilości produktów białkowych takich jak mięso, ryby czy produktów zbożowych.
czytaj artykuł
Dieta alkaliczna / zasadowa
Dieta

Dieta alkaliczna / zasadowa

Dieta alkaliczna to sposób żywienia, który zakłada stosunek spożywania produktów o charakterze zasadowym do produktów o charakterze kwasowym. Ma na celu przywrócenie prawidłowego funkcjonowania organizmu oraz utratę zbędnych kilogramów.
czytaj artykuł
Dieta peskatariańska
Dieta

Dieta peskatariańska

Najpopularniejszym trendem żywieniowym ostatnich lat jest ograniczanie mięsa w diecie. Istnieje wiele diet, w których nie spożywa się mięsa – jedną z nich jest dieta peskatariańska. Czy brak mięsa zawsze oznacza wegetarianizm? Przekonaj się, czytając poniższy artykuł!
czytaj artykuł
Dieta wolumetryczna – nowy przełom w odchudzaniu?
Dieta

Dieta wolumetryczna – nowy przełom w odchudzaniu?

W dzisiejszym zabieganym świecie wiele osób boryka się z problemem utrzymania odpowiedniej wagi i zdrowego stylu życia. Dieta wolumetryczna jest jednym z podejść, które pozwala skutecznie stracić na wadze, jednocześnie ciesząc się pełnym żołądkiem. W tym artykule przyjrzymy się bliżej diecie wolumetrycznej, dowiemy się, czym jest i jakie korzyści może przynieść stosowanie diety wolumetrycznej.
czytaj artykuł
Dieta strefowa – sposób na optymalizację zdrowia i odżywiania?
Dieta

Dieta strefowa – sposób na optymalizację zdrowia i odżywiania?

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z istotności zdrowego odżywiania i wpływu diety na nasze samopoczucie i kondycję fizyczną. Istnieje wiele różnych podejść do żywienia, a jednym z nich jest zyskująca coraz większą popularność wśród osób chcących rozpocząć odchudzanie i zmianę nawyków żywieniowych - dieta strefowa. Ta metoda żywieniowa została opracowana przez lekarza i biochemika Barry'ego Searsa i zdobyła popularność dzięki swojemu rzekomo korzystnemu wpływowi na zdrowie, redukcję masy ciała i poprawę wydolności fizycznej. Czym jest dieta strefowa? Czy dieta strefowa jest zdrowa? Jakie są zasady diety strefowej. Przyjrzymy się tej diecie w poniższym artykule.
czytaj artykuł
Dieta South Beach
Dieta

Dieta South Beach

Dieta South Beach, a inaczej dieta plaż południowych, to model żywienia, którego celem jest nie tylko utrata zbędnych kilogramów, ale przede wszystkim poprawa stanu zdrowia. Ma ona na celu poprawę profilu lipidowego krwi oraz uregulowanie gospodarki glukozowo-insulinowej. Dieta plaż południowych została opracowana przez kardiologa, dr Arthura Agatstona i zyskuje coraz większą popularność. Na czym polega dieta south beach? Czy dieta plaż południowych jest zdrowa?
czytaj artykuł
Tło
Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień w przeglądarce. Więcej informacji