Przejdź do treści
Napisz do nas:  kontakt@majacademy.pl
Nowe wyzwanie treningowe – AT HOME CHALLENGE

Nowe wyzwanie treningowe – AT HOME CHALLENGE

Jesień zazwyczaj nie sprzyja treningom, zdrowej diecie i zmianom. Noc zapada szybciej, mamy mniej energii i chęci do działania. Dodatkowo, zbliżające się Święta czy nowy rok nie sprzyjają temu, aby działania podjąć tu i teraz! A gdyby to zmienić? Nie odkładać efektów na później? Nie czekać do nowego roku?

Owoc w tle

Mamy na to sposób! Jest nim nowe wyzwanie dietetyczno-treningowe na MajAcademy, które startuje już w poniedziałek – 31 października! Pewnie zastanawiasz się…

Jakie efekty mogę zobaczyć w ciągu miesiąca?

Ogromne! Od dawna testowaliśmy nowe treningi wideo, dostępne już teraz na Naszej platformie MajAcademy i po miesiącu regularnych ćwiczeń zauważysz znaczące zmiany, jak:

 • redukcja tkanki tłuszczowej, 
 • zmiana wizualna ciała na lepsze, 
 • mniejszy cellulit, 
 • mniejszy obrzęk i retencja wody podskórnej, 
 • redukcja wagi, 
 • no i oczywiście… Zdecydowanie lepsze samopoczucie! 

Dla kogo wyzwanie „at home challenge” będzie odpowiednie? Prawie dla każdego! Jedynym przeciwwskazaniem może być ciąża, choć i ten temat warto przedyskutować ze swoim lekarzem prowadzącym.

Pewnie zastanawiasz się, jak trenować przy insulinooporności? Jakie treningi robić przy SIBO lub IBS? Teraz mamy na to odpowiedź!

Możesz wziąć udział w wyzwaniu, jeśli:

 • Jesteś osobą zdrową, zależy Ci na zdrowym odchudzaniu, poprawie kondycji czy zmianie sylwetki.
 • Masz niewielkie zaburzenia hormonalne, jak IO czy hipoglikemia. Nasze treningi są krótsze, niż 60 minut i będą odpowiednie również w tej sytuacji.
 • Masz problemy jelitowe – skonsultuj rodzaj treningu z naszymi ekspertami w grupie wsparcia na Facebooku. Dobiorą dla Ciebie odpowiedni trening.

Więcej potencjalnych ograniczeń nie przewidujemy! Wiek, płeć, masa ciała nie mają tutaj żadnego znaczenia. 

Zacznij dbać o zdrowie już teraz!

W trakcie wyzwania „at home challenge” będziemy korzystać z:

 • treningów wideo, dostępnych na MajAcademy, 
 • planów dietetycznych, dostępnych na MajAcademy (możesz wybrać dowolny oraz poprosić ekspertów o dobranie odpowiedniej diety),
 • przepisów, dostępnych na MajAcademy, 
 • dodatkowych mini wyzwań treningowych, które w każdym tygodniu będą publikowane na profilu Instagramowym @roksana_sroda (link). 

Aby zmotywować się jeszcze bardziej do działania, koniecznie pobierz Nasz planner projekt redukcja”, który dostępny jest w zakładce „e-booki” w panelu klubowicza. Notuj w nim zrealizowane dni, plan treningowy, dietę, nawodnienie i wiele innych.

Biorąc udział w wyzwaniu „at home challenge” dostaniesz wszystko w jednym miejscu, na wyciągnięcie ręki, wystarczy zacząć działać! Udział w wyzwaniu nie wiąże się z dodatkowymi kosztami. Wręcz przeciwnie – oszczędzasz!

Ile kosztuje gotowa dieta? Ile kosztuje karnet na siłownię? Ile kosztuje opieka dietetyka? 

Takie pytania pojawiają się każdego dnia. Gdy zliczysz koszt swojej miesięcznej „metamorfozy” okaże się, że kosztuje ona co najmniej kilkaset złotych. Biorąc udział w wyzwaniu wystarczy, że jesteś klubowiczem MajAcademy. Oszczędzasz każdego dnia, nie oszczędzając na zdrowiu!

To nie wszystko… Biorąc udział w wyzwaniu i chwaląc się swoimi efektami, możesz zgarnąć bardzo cenne nagrody!

Pamiętasz akcję #EfektMajAcademy? Wracamy do niej w trakcie listopadowego wyzwania! Bierz aktywny udział i zdobądź darmową, indywidualną konsultację dietetyczną z Roksaną Środą – ekspertką i założycielką MajAcademy oraz zestaw suplementów, które będą najlepszym uzupełnieniem tego procesu. 

Co musisz zrobić?

 1. Dołącz do miesięcznego wyzwania „At home challenge” na MajAcademy.
 2. Wybierz plan treningowy oraz jadłospis, z którego będziesz korzystała.
 3. Zrób sobie zdjęcia pierwszego dnia wyzwania, zanotuj pomiary oraz swoje samopoczucie.
 4. Działaj zgodnie z planem przez cały miesiąc, a później znów zrób zdjęcia, zanotuj swoje pomiary i samopoczucie.
 5. Pochwal się swoimi efektami na Instagramie, oznaczając #EfektMajAcademy oraz profil @majacademy_pl.  

Po zakończeniu wyzwania wybierzemy dwie osoby. Jedną z najlepszym efektem MajAcademy po miesięcznym wyzwaniu oraz drugą – najbardziej aktywną w mediach społecznościowych w trakcie całego wyzwania.

No dobrze, podsumujmy jeszcze raz wszystkie informacje na temat nowego wyzwania dietetyczno-treningowego „at home challenge”.

Kiedy startujemy? Już w poniedziałek – 31 października. Wyzwanie potrwa do końca października.

Z czego korzystamy? Z planów treningowych oraz planów dietetycznych, dostępnych na MajAcademy. Nie zapomnij również wydrukować tabeli postępów, która zmotywuje Cię na każdym etapie metamorfozy!

Dla kogo jest to wyzwanie? Dla wszystkich osób, które chcą wypracować zdrowe nawyki, poprawić wygląd ciała, popracować nad kondycją i wpłynąć pozytywnie na swoje zdrowie.

Nie czekaj do końca tygodnia, nowego roku czy „po świętach”. Ten idealny moment na zmianę nawyków nie nadejdzie w przyszłości. On jest teraz! 

Włącz platformę MajAcademy, korzystaj z materiałów tam dostępnych oraz śledź bacznie wszystkie założenia wyzwania na profilu Instagramowym @roksana_sroda (link) oraz w grupie wsparcia klubowiczów MajAcademy na Facebooku. 

Tło
Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień w przeglądarce. Więcej informacji