Przejdź do treści
Napisz do nas:  kontakt@majacademy.pl
Kalendarz adwentowy i nowe wyzwanie MajAcademy

Kalendarz adwentowy i nowe wyzwanie MajAcademy

Kalendarz adwentowy dla większości z Nas kojarzy się ze słodkościami. Każdego dnia odsłaniasz kolejne okienko, a pod nim kryje się czekoladka. Czasy dzieciństwa! Teraz to pojęcie staje się coraz bardziej popularne i z roku na rok pojawia się coraz więcej opcji kalendarza adwentowego, dostępnego w sklepach, drogeriach, cukierniach albo on-line. Możesz odliczać do świąt, a jednocześnie - obdarowywać siebie lub bliskie osoby codziennie nowym prezentem. Mogą to być kosmetyki, słodkości, bony podarunkowe i wiele innych.

Owoc w tle

Naszym celem jest zdrowie – Twoje i Twoich bliskich. Nie możemy Ci go podarować tak po prostu (a szkoda!), ale możemy Ci pomóc w drodze po to zdrowie. Oczywiście, nie możemy przegapić okazji do stworzenia własnego kalendarza adwentowego. 

MajAcademy, to edukacja oraz wsparcie w drodze po zdrowie i wymarzone ciało. Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do setek diet, przepisów, treningów wideo, aplikacji polecanych produktów spożywczych. Co miesiąc możesz też dołączyć do nowego wyzwania, które stworzone jest w określonym celu. Tym razem będzie podobnie…

Już 1 grudnia startujemy z kolejnym wyzwaniem, którym będzie KALENDARZ ADWENTOWY! Wspólnie z Nami odliczaj dni do Świąt Bożego Narodzenia, a jednocześnie – dbaj o swoje zdrowie, ciało, motywację i poszerzaj wiedzę z zakresu zdrowego stylu życia. 

To będą 24 dni pełne inspiracji i motywacji do działania!

Weźmiesz udział w naszym kalendarzu adwentowym? Lepszego prezentu od siebie dla siebie nie można zrobić!

Tematy, jakie poruszymy w wyzwaniu „kalendarz adwentowy”, to m.in.:

 1. Czy warto wprowadzić szybką dietę odchudzającą przed Świętami?
 2. Jak przygotować swój przewód pokarmowy do Świąt? 
 3. Jak jeść wszystko przy świątecznym stole i nie zwariować? 
 4. Święta podczas eliminacji low fodmap.
 5. Jak jeść słodkości świąteczne przy zaburzeniach gospodarki cukrowej?
 6. Święta, a problemy z żołądkiem.
 7. Święta przy towarzyszących zaburzeniach tarczycy i PCOS.
 8. Asertywność przy rodzinnym stole.

I wiele innych, bo tematów będzie aż 24 – każdego dnia zupełnie inny! 

W Naszym kalendarzu adwentowym przemycimy bardzo przydatne informacje dla osób zdrowych, ale też z problemami, jak choroby przewodu pokarmowego, cukrzyca czy zaburzenia hormonalne. Dołącz, jeśli masz zaburzenia odżywiania, odchudzasz się lub po prostu – chcesz poszerzyć swoją wiedzę. Wspólnie przygotujemy się także do nowego roku oraz podejmowania noworocznych postanowień od 1 stycznia. 

Nie możesz tego przegapić!

Dlaczego warto wziąć udział w wyzwaniu „kalendarz adwentowy”?

 • Otrzymasz praktyczne wsparcie przy swoich problemach przewodu pokarmowego – dowiesz się, jak radzić sobie z dietą eliminacyjną w czasie świąt, jak nie pogłębić problemów żołądkowych oraz jak uniknąć nieprzyjemnych objawów przy świątecznym stole.
 • Otrzymasz praktyczne wsparcie przy swoich problemach hormonalnych. Dowiesz się np. jak jeść słodycze, aby nie pogłębić problemów z gospodarką cukrową oraz jak zadbać o tarczycę przy świątecznym stole.
 • Nasza psychodietetyczka zadba o psychologiczny aspekt w podejściu do świąt. Wspólnie popracujemy nad emocjonalnym jedzeniem, umiejętnością odmawiania czy wyrzutami sumienia, które często pojawiają się przy tego typu okazjach.
 • Z tego wyzwania dowiesz się także, dlaczego nie warto robić głodówki przed czy po świętach oraz czy post Wigilijny ma sens.
 • Wspólnie przygotujemy się także do „nowego startu” od 1 stycznia – zadbamy o Twoją motywację i pracę nad ciałem w prawidłowy sposób!
 • Na zakończenie… Nie zapominajmy o oszczędnościach! Choć święta w ogóle nam się z tym nie kojarzą, to zespół MajAcademy zadba o Twój portfel. Podpowiemy Ci w jaki sposób zaoszczędzić, gdzie szukać tańszych zamienników, na co zwrócić uwagę… Oczywiście, bez oszczędzania na zdrowiu!

Grudzień w MajAcademy będzie przepełniony wiedzą, inspiracją i motywacją do codziennego działania! 

Nie zapominaj o grupie wsparcia… Działaj wspólnie z pozostałymi klubowiczami, proś o wsparcie, dziel się efektami, ale też gorszymi momentami… Bo jak to się mówi – w grupie siła! 

Na zakończenie kilka informacji praktycznych:

 • start wyzwania 1 grudnia
 • zakończenie wyzwania 24 grudnia 
 • wszystkie materiały dostępne będą w zakładce „wyzwania” —> „kalendarz adwentowy”
 • po dodatkowe materiały wspierające zapraszamy na Nasz Instagram @majacademy_pl

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w wyzwaniu „kalendarz adwentowy”? 

Wystarczy, że dołączysz do klubu MajAcademy.

Tło
Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień w przeglądarce. Więcej informacji